KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9478470
nr 947 8470
Gunnar Ruda
(1887-1948), Sverige
Akvarell, Gunnar Ruda (1887-1948), Fiskeläge, signerad. -47, 17x24
Gunnar Ruda, svensk bildkonstnär född 1887, död 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2015
kl 19:15:12
9/3 19:08:32